رویه‌های بازگرداندن کالا

تا چند روز امکان بازگرداندن کالا وجود دارد؟

خریداران محترم می‌توانید کالای خریداری شده را در صورت باز نکردن بسته بندی اصلی کالا و یا مخدوش نکردن برچسب اصالت آن، تا 7 روز پس از دریافت کالا و از طریق تماس تلفنی مرجوع نمائید.

نکات مهم برای مرجوع کردن کالا

  • امکان انصراف از خرید برای کالا‌های آرایشی و بهداشتی که پلمپ نیستند به دلیل رعایت موارد بهداشتی امکان پذیر نیست.
  • اگر محصول در هنگام ارسال دچار مشکل شده است، سریعاً بعد از تحویل آن با وترآهنگ تماس گرفته تا خدمات پس از فروش شامل آن شود و وترآهنگ برای جایگزینی، تعویض و یا برگرداندن هزینه کالا اقدامات لازم را انجام دهد.
  • در صورتیکه قبل از رسیدن کالا به دست شما از خرید آن منصرف شدید، سریعاً با وترآهنگ تماس بگیرید تا در صورت ارسال نشدن کالا، ارسال آن لغو شود.
  • توجه داشته باشید که تعویض کالا تنها زمانی امکان دارد که کالای مورد نظر در انبار موجود باشد.
  • در صورت مشاهده نقص و مشکلات ظاهری، بسته دریافتی را باز نکنید و به وترآهنگ اطلاع دهید.

مرجوع کردن کالا در تهران

اگر سفارش شما در شهر تهران ثبت شده باشد؛ پس از تماس با وترآهنگ هماهنگی‌های لازم جهت مرجوعی سفارش انجام خواهد شد و ظرف 3 روز کاری سفارش شما مرجوع خواهد شد و در صورتیکه محصول درخواستی شما در انبار موجود باشد، ظرف 3 تا 5 روز کاری محصول جدید را برای شما ارسال خواهد شد.

مرجوع کردن کالا در شهرهای دیگری غیر از تهران

اگر سفارش شما در شهرهای دیگری غیر از شهر تهران باشد، پس از انجام تماس با وترآهنگ و تایید آن توسط ما، شما میبایست محصول مرجوعی را تحویل اداره پست دهید تا به دست ما برسد تا محصول جایگزین مجدد برای شما ارسال شود.

چند روز بعد از مرجوع شدن محصول، مبلغ پرداخت شده عودت داده می‌شود؟

توجه داشته باشید که پس از دریافت کالا توسط وترآهنگ، کنترل کیفیت و مورد اعلام شده توسط مشتری را مورد بررسی قرار می‌دهیم و در صورت صحت و سلامت کالا، وجه آن بین 24 تا 48 ساعت عودت داده خواهد شد.

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!